Prečo si vybrať 100% elektromobil?

Pri novom Nissane LEAF znamená menej pohyblivých dielov nižšie náklady na údržbu, nulové emisie znamenajú nižšie náklady na vlastníctvo a 100 % elektrický pohon prináša minimálne prevádzkové náklady. To je úplne úžasné!

Nulové emisie

Zaplaťte menej a získajte viac. Chráňme si planétu, po ktorej jazdíme, aby sme si ju mohli užívať aj počas ďalších rokov. Udržateľná budúcnosť sa začína tu, v novom Nissane LEAF a úplne bez emisií.

Nižšie prevádzkové náklady a údržba

Nižšie prevádzkové náklady a údržba

Elektrická energia stojí oveľa menej než palivo a s novým Nissanom LEAF už nebudete meniť olej, nastavovať motor ani chodiť na emisné kontroly. Ušetrite na každodenných nákladoch a získajte odmenu. Vďaka všetkým dotáciám a daňovým výhodám je to zmena, ktorú nemožno odmietnuť.

Žiadne znečistenie vzduchu

Žiadne znečistenie vzduchu

Nulové emisie, žiadne kompromisy. V závislosti od miesta vášho bydliska vám elektromobily značky NISSAN prinášajú finančné výhody typu lacnejšej údržby, zvýhodnených parkovacích poplatkov a oslobodenia od poplatkov za vjazd do centra mesta. Jazda na elektrinu sa tak stáva jednoznačne rozumnou voľbou.

Nový Nissan Leaf Zero Emission predstavuje celosvetové hnutie

Počas 70 rokov vývoja elektromobilov Nissan sa svetovo prvý 100 % elektromobil stal ikonou pokročilého ekologického dizajnu a technológií. S viac ako 3,6 miliardy kilometrov na svojich pleciach je jeho kvalita a spoľahlivosť dôkladne otestovaná a overená uvedomelými vodičmi z celého sveta. Teraz je rad na vás.

Nekonečné možnosti

Nekonečné možnosti

Naplánujte si výlet, nabite si vozidlo doma a vyhľadajte si nabíjacie stanice po ceste pomocou našich aplikácií. S novým Nissanom LEAF Zero Emission môžete navštíviť všetky miesta, o ktorých ste predtým snívali.

Úžasné inovácie

Úžasné inovácie

Zosynchronizujte svoj smartfón, používajte mapy, aplikácie a zoznamy skladieb na prispôsobenom informačnom displeji a jazdite len s použitím jedného pedála. S pokročilými technológiami Nissan budú vaše výlety oveľa zábavnejšie.

Inšpirovaný dizajn

Inšpirovaný dizajn

Dizajn nového Nissanu LEAF spája eleganciu, aerodynamické línie s úžasným moderným priestorom a komfortom. Nerobí žiadne kompromisy. Špičkové technológie, efektívny a priestranný – taký je prvý originálny 100 % rodinný elektromobil v uliciach.

Na začiatku bola batéria

Na začiatku bola batéria

Celý príbeh zahŕňa dekády výskumu a vývoja. V 70. rokoch spoločnosť Nissan odhalila prvé vozidlo poháňané batériami a odvtedy ho s každým novým modelom Nissanu LEAF testuje a vylepšuje. Teraz posúvame elektrickú mobilitu na novú úroveň s prvým 100 % elektrickým rodinným vozidlom vybaveným kompletnou súpravou prvkov Nissan Intelligent Mobility. V spoločnosti Nissan o tom nerozprávame. My to robíme.

V Nissane je kvalita naša hlavná priorita

V Nissane je kvalita naša hlavná priorita

S Nissanom máte vždy istotu, že ste v dobrých rukách. Počas celého procesu od vývoja cez výrobu, poskytovanie služieb zákazníkom až po popredajné služby sa sústredíme na kvalitu. A záruka na nový Nissan LEAF je garanciou vašej istoty a spokojnosti. To je náš prísľub.

Nový Nissan Leaf testovaný v extrémnych podmienkach

Nový Nissan Leaf testovaný v extrémnych podmienkach

Spoľahlivosť a odolnosť nového Nissanu LEAF sme dôkladne testovali počas 7 rokov v extrémnych podmienkach. Absolvovanie týchto extrémnych textov znamená, že sa naň môžete vždy spoľahnúť. A s ľahkými, kompaktnými a veľkokapacitnými lítium-iónovými batériami vás odvezie ďalej než kedykoľvek predtým.

Štátna dotácia

Využite ponuku do konca 31. mája.

2000 €

Získate po registrácii auta a vybavení potrebných náležitostí

1500 €

Získate v nasledujúcom kalendárnom mesiaci po 1. výročí registrácie

1500 €

Získate v nasledujúcom kalendárnom mesiaci po 2. výročí registrácie

5000 € Celková suma ktorú dostanete

Služby Auto-Impex

Spoločnosť Auto-Impex Vám ponúka širokú škálu služieb spojených s elektromobilitou.

Dobíjanie

Dobíjanie

Vyriešime vašu otázku
elektromobility doma aj v práci

Garancia najnižších prevádzkových nákladov

Garancia najnižších prevádzkových nákladov

Až 75% úspora nákladov

Garancia Elektro Mobility

Garancia Elektro Mobility

Nabíjanie riešime za vás

Vyskúšajte Elektromobilitu

Vyskúšajte Elektromobilitu

Možnosť skúsiť auto na krátkodobej aj dlhodobej zápožičke

Starostlivosť

Starostlivosť

8 ročný servis a komplexné servisné služby pre elektromobilitu

Predaj vozidla

Predaj vozidla

Najvýhodnejšia cena v triede

Garancia spätného odkupu vozidla

Garancia spätného odkupu vozidla

Bezstarostná výmena vozidla

Sľub zákazníkom od spoločnosti Nissan

Chceme, aby ste boli s kvalitou a výkonom vášho nového Nissanu LEAF stále spokojní. Pri všetkom, čo robíme, berieme ohľad na vás a zaväzujeme sa poskytovať vám najvyššiu možnú úroveň služieb a popredanej starostlivosti bez časového obmedzenia. To je náš prísľub.

Záruka 8 rokov/160 000 km na batériu nového Nissanu Leaf

Záruka 8 rokov/160 000 km na batériu nového Nissanu Leaf

Na každý nový Nissan LEAF sa vzťahuje obmedzená záruka na nové vozidlo, ktorá zahŕňa základné krytie na 36 mesiacov/60 000 km (čo nastane skôr), záruku na pohonné ústrojenstvo a elektrický systém na 60 mesiacov/100 000 km (podľa toho, čo nastane skôr) a záruku na lítium-iónovú batériu na 96 mesiacov/160 000 km (čo nastane skôr).

Na čo sa vzťahuje záruka na systém elektromobilu

Naše sebavedomie nekončí pri záruke na batériu. Záruka na systém elektromobilu zahŕňa okrem iného motor, menič napätia,VCM, redukčnú prevodovku, menič DC/DC, palubnú nabíjačku, konektor palubnej nabíjačky a kábel na pomalé nabíjanie.

Doplnkový program zapožičaných vozidiel

Počas prvých 36 mesiacov/60 000 km (čo nastane skôr) vám zúčastnený certifikovaný predajca nového Nissanu LEAF poskytne doplnkovú službu zápožičných vozidiel v prípade záručnej opravy vášho nového Nissanu LEAF. Služba podlieha obmedzeniam dostupnosti a oprávnenosti.

Záruka na dobrý stav batérie

Záruka na dobrý stav batérie

VY potrebujete istotu a funkčnú batériu.

SPOLOČNOSŤ NISSAN SĽUBUJE

Že vymení ktorúkoľvek súčasť batérie, ktorá by mala za následok pokles kapacity pod 9 dielikov (z 12) v rámci záručnej doby na batériu.

Nepretržité asistenčné služby pre elektromobily

Nepretržité asistenčné služby pre elektromobily

Pokoj na duši, že sa dostanete ďalej, získate vďaka našim kvalitným službám

SPOLOČNOSŤ NISSAN SĽUBUJE

Že vám poskytne asistenčné služby pre elektromobily zdarma pri každom servise vášho elektrického vozidla u nás.

Bezplatné rýchle nabíjanie*

Bezplatné rýchle nabíjanie*

VY si potrebujete nabiť vozidlo rýchlo.

SPOLOČNOSŤ NISSAN SĽUBUJE

Že poskytne bezplatné rýchlonabíjacie stanice u zúčastnených predajcov Nissan.

Sme tu pre Vás

Sme tu pre Vás

VY chcete rýchle riešenie problémov.

SPOLOČNOSŤ NISSAN SĽUBUJE

Že Vám navrhne riešenie akéhokoľvek problému do dvoch pracovných dní.

*Uvedené hodnoty času nabíjania batérie sú závislé od podmienok nabíjania, vrátane typu a stavu rýchlo-nabíjačky, teploty a veľkosti batérie, ako aj vonkajšej teploty v mieste nabíjania.